Navigace

SBORNÍK

V rámci projektu "TROJLÍSTEK" podpora výuky přírodopisu, biologie, fyziky a chemie žáků ve věku 11 až 15 let? , reg. č. CZ.1.07/1.1.00/26.0044, byl vytvořen Sborník, který přináší základní informace o projektu a jeho aktivitách. 

Jsou zde informace o klíčových aktivitách projektu, příjemci podpory a partnerech projektu, realizačním týmu, průběhu projektových dnů předmětů Přírodopis/Biologie, Fyzika a Chemie, besed s vědci, ukázky metodiky F, CH, Př/Bio, fotogalerie.

Sborník byl distribuován pilotním školám zapojeným do projektu. V rámci akcí pořádaných příjemcem dotace a partnery bude k dispozici i ostatním pedagogům a školám. Součástí Sborníku je také CD s Metodikami F, CH, Př/Bio.

Pro pedagogy, kteří se nedostanou k tištěné verzi vydaného Sborníku jsme připravili elektronickou verzi (obsahově je totožná s tištěnou) ve formátu pdf.

Je volně a bezplatně ke stažení pro potřeby pedagogů, škol i zájemců o přírodovědné obory z řad široké veřejnosti (zejména rodičů).

Je zakázána jakákoliv svévolná úprava textů a obsahu Sborníku a komerční distribuce. Sborník lze po stažení dle potřeby na vlastní náklady i vytisknout.

  • Sborník Trojlístek obal ikona souboruzde 
  • Sborník Trojlístek ikona souboruzde
24. 1. 2014 10:31:04 | přečteno 1853x
EU
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2016
load